TITCO Savunma, Havacılık, Uzay, Enerji ve Demir-Çelik endüstrilerimize yüksek teknoloji ürünlerini tedarik edebilmek maksadıyla yabancı üreticilerin temsilciliğini almak, ürünlerin tanıtım, ithal ve satışını yapmak ile satış sonrası hizmetleri sunmak üzere 1986 yılında Ankara’da kurulmuş müşteri odaklı bir Türk firmasıdır.

 

O günden bu yana, askeri ve sivil kuruluşlarımıza, herhangi bir anlaşmazlık, ceza ve sair olumsuz durumlara düşmeksizin başarılı bir şekilde hizmet sunmakta ve tedariklerde bulunmaktadır.

 

Günümüzde TITCO Distribütörlüklerimiz altında yer alan kuruluşların Türkiye temsilcisi, acentası veya danışmanı durumunda olup, aynı zamanda yabancı yatırımcılara da hizmet vermektedir.

 

TITCO dünyanın önde gelen askeri, havacılık-uzay ve enerji sektör üreticileriyle de proje bazında işbirlikleri yapmaktadır.

Hidroelektrik ve güneş enerji tesislerinin elektromekanik sistemleri, elektronik merkezler, bilgisayar merkezleri, temiz oda, elektronik proses merkezleri, iklimlendirme sistemleri, kesintisiz güç kaynakları, enerji merkezleri, yükseltilmiş döşeme, giriş kontrol, yangın alarm-söndürme-bastırma sistemleri ile bu sistemlerin entegrasyonu, tasarımı, inşası ve teslimi de TITCO’nun uzmanlık alanlarıdır.